Projekt „Ty decydujesz.”

W roku szkolnym 2021/ 2022 i 2022/23 naszej Szkole realizowany był dwuletni projekt edukacyjny „Ty decydujesz „- we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służy Więziennej w Krakowie i Strażą Miejską w Krakowie , w którym uczestniczyli uczniowie z klas 4ae, 4b, 4c, 4Tam, 4Tb ( uczniowie pełnoletni).

I etap projektu – spotkania -na terenie Szkoły -z pracownikami Okręgowego Inspektoratu Służy Więziennej oraz Straży Miejskiej

II etap- zajęcia odbywały się Areszcie Śledczym przy ul. Montelupich 7. Uczestnicy projektu mieli możliwość zapoznać się z warunkami i życiem jakie toczy się w więzieniu, widziany z perspektywy osoby przebywającej w Areszcie.

Dziękujemy organizatorom Projektu za możliwość zapoznania się z tym aspektem życia.