01

Filip “Haju” Popiel

02

Jakub “Alsatian” Okoń

03

Kacper “Czarny” Bobela

04

Konrad “Bogdan” Kawka

05

Wiktor “Witek” Jędruś

06

Piotr “Enserox” Katarzyński

07

Daniel
Godzicki

08

Przemysław Kowalczyk

09

Michał
Nawara

10

Jakub
Błoński

11

Dawid
Chłopek

12

Norbert
Sikora

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 - Kraków

W dniu 20-12-2018r. uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie wzięli udział w LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie sezon 2018/2019 . Z okazji świąt Bożego Narodzenia SUPER GAME e-sport przygotowało dla swoich krakowskich fanów specjalną edycję swoich turniejów. Specjalną, bo odbywającą się tym razem na terenie TAURON Areny.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 - Gniezno


W dniach 25-28 stycznia uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie już tradycyjnie wzięli udział w jednej z największych imprez E-Sportowych w Polsce. Tuż po rozpoczęciu nowego roku SUPER GAME e-sport gościło w pierwszej stolicy Polski — Gnieźnie. Do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie zawitały aż 24 drużyny oraz ponad 300 zawodników indywidualnych.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2019 - Siemianowice Śląskie

W dniach 24-26 października uczniowie klasy 2CM(informatycy) reprezentując swoją szkołę wzięli udział w Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie. Tegoroczna IV runda odbywała się w Siemianowicach Śląskich. Edycja ta została przygotowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz SUPER GAME e-sport. Cała e-sportowa społeczność spotkała się w Kompleksie Sportowym “Michał”.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2020 - Tryb ON-LINE

Rozgrywki SUPER GAME e-sport zagościły do Konina, były współorganizowane przez Miasto Konin, oraz tutejszy Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika. Dla wielu fanów elektronicznej rozrywki był to pełen wrażeń weekend. Gracze z całej Polski wzięli udział w turniejach rozgrywanych online oraz offline.