Informacje

Zapraszamy do udziału w II edycji ogólnopolskiego, drużynowego konkursu biznesowego High School Business Challenge dla szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Konkurs składa się z 3 etapów i stawia na przedsiębiorczość, kreatywność i praktyczne wykorzystanie wiedzy biznesowej. Pierwszy etap jest testem interaktywnym, natomiast dwa kolejne etapy polegają na rozwiązaniu case study. Dwudniowy finał odbędzie się w Warszawie, gdzie nocleg zapewnia organizator. Wsparciem merytorycznym służy Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizator Olimpiady Przedsiębiorczości.

Etapy konkursu:
– etap I (szkolny): interaktywne testy rozwiązywane w 3-5 osobowych zespołach;
– etap II (okręgowy): prezentacja rozwiązań case study przygotowywanych przez 25 najlepszych zespołów z całej Polski;
– etap III (centralny): prezentacja rozwiązań case study przygotowywanych przez 5 najlepszych zespołów z całej Polski.

Nagrodą dla zwycięskiej drużyny są praktyki w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz 7000 zł, a dla kolejnych zespołów przewidziano sprzęt elektroniczny.

Zespoły 3-5 osobowe mogą dokonać rejestracji do 15 stycznia 2016 roku poprzez formularz na stronie www.businesschallenge.pl. Znajdują się tam również wszelkie niezbędne informacje.

Skip to content