Informacje

Drodzy Rodzice,
początek roku szkolnego to zarówno nadzieje, jak i obawy co do tego, jaki ten rok będzie dla Waszych dzieci, jak sobie poradzą, czy uda się z nimi porozumieć.
Pomagając młodzieży często słyszymy, że rodzice ich nie rozumieją. W wielu sytuacjach jest to prawda. Rodzice, którzy się do nas zgłaszają, mówią o zagubieniu i niepewności, kiedy z dzieckiem dzieją się niepokojące rzeczy. Czują się winni, gdy nie potrafią się z nim porozumieć, udzielić mu właściwego wsparcia. Pragnąc pomóc nastolatkowi być zdrowym i szczęśliwym, dobrze mu doradzić w kłopotach, pomagać mu w dokonywaniu dobrych wyborów, poszukują wiedzy i uczą się docierać z nią do dziecka.
Zapraszamy Was do skorzystania z naszego bezpłatnego programu wsparcia dla rodziców nastolatków „Domowe Partnerstwo”, podczas których wesprzemy Was w Waszych staraniach, damy narzędzia i wiedzę niezbędną do rozumienia tego, co dzieje się z nastolatkiem i jak reagować na to, co robi.
Staniecie się spokojniejsi i pewniejsi. Skorzystacie na tym zarówno Wy, jak i Wasze dzieci, które potrzebują Waszego wsparcia.

Zachęcamy do przeczytania broszury informacyjnej, która znajduje się na stronie:
http://krakow.praesterno.pl/portfolio-item/domowe-partnerstwo/

Prowadzimy także bezpłatne zajęcia dla nastolatków – Młodzieżowe Grupy Wsparcia. Dzięki nim będą lepiej rozumiały same siebie, a także Was i Wasze starania o ich rozwój.
 
Z wyrazami szacunku
Zespół Małopolskiego Ośrodka Fundacji Praesterno
krakow.praesterno.pl