II edycja Mam Talent w ZSM3

Uczniowie ZSM 3 po raz drugi udowodnili, że mają talent! 🤩
Kiedy? 05.04.2025
Gdzie? W auli szkolnej ZSM3
Jak było? Epicko!
Tak w skrócie można podsumować zeszłotygodniową drugą edycję szkolnego konkursu Mam Talent. Chcecie wiedzieć więcej? Proszę bardzo!
Zaangażowanie, odwaga i talent to coś co charakteryzuje tegorocznych uczestników.
Nie bali się pokazać tego co potrafią, co więcej: udowodnili, że nie samą nauką żyje człowiek i poza zdolnościami technicznymi, mają swoje pasje i mniej lub bardziej ukryte talenty.
Oczywiście skoro był to konkurs – były również nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
III miejsce zajęła Zuzanna Czarnecka z klasy 2Tp, która zaśpiewała utwór Jennie, „You & Me”
II miejsce zajął Damian Sarga z klasy 5Tc, który pokazał, że sport ma różne oblicza i można połączyć jazdę na rolkach z trikami piłkarskimi i żonglerką
I miejsce zajął zespół muzyczny „Burza mózgów” w składzie: Bartosz Czebieniak z klasy 2Td oraz uczniowie klasy 3Tb: Stanisław Burmij, Patryk Marcichów i Mikołaj Warzecha.
Chłopaki udowodnili, że muzyka gra w ich duszy i mocnymi dźwiękami dosłownie poruszyli wszystkich obecnych na auli. Zaśpiewali i zagrali utwór „Anioły” zespołu Coma
To również w ręce chłopaków trafiła nagroda publiczności, którą przyznano na podstawie wyników głosowania wszystkich osób obecnych na auli. Co tu dużo mówić: porwali nie tylko jury, ale również tłumy!
Pozostali uczestnicy, którzy również zasługują na ogromne brawa to:
Mateusz Gołoś z klasy 2Te – za mistrzowską grę na gitarze mixu znanych piosenek
Kacper Rusinek i Jakub Dziekan z klasy 4Ta – za odwagę wykonania utworu „Czarny chleb i czarna kawa” zespołu Strachy na lachy
Muzyczny duet: Mikołaj Warzecha z klasy 3Tb i Anna Ciszewska z klasy 2Tc – za emocjonalne wykonanie utworu Coma „Sto tysięcy jednakowych miast”
Piotr Suder z klasy 1Tp – za zaśpiewanie szanty „Bitwa” z własnym akompaniamentem gitarowym
Jakub Figiel z klasy 2Tc – za grę na ukulele i zaśpiewanie utworu Riptuide, australijskiego piosenkarza Vance Joy
Ogromne brawa należą się również jurorom, którzy musieli wyłonić zwycięzców z tak zacnego grona utalentowanych uczestników. W tym roku występy oceniali: pan vicedyrektor Aleksander Stopa, pani Anna Czajka, pani Kinga Chlipała i pan Waldemar Galus.
Teraz brawa dla tych, bez których dosłownie i w przenośni nic by nie grało.
Obsługą techniczną zajęli się: Paweł Bajgrowicz i Daniel Bielawski z klasy 3Tas oraz Marcel Topolski-Podstawa z klasy 2Tp
Za złapanie ulotnych chwil na zdjęciach odpowiedzialni byli: Dawid Pierzga z klasy 2Tc oraz Filip Pawłowski z klasy 4Ta
W przygotowaniach auli i przebiegu całego przedsięwzięcia ogromną pomocą wykazali się:
Tomasz Morawczyński i Adam Wicher 3Ter, Filip Pawłowski 4Ta, Mikołaj Wałczyk 4Tb, Aleksandra Wawrzyniak 2Tp oraz Maciej Lipczyński-Pawlik 2Te.
Na koniec konferansjerzy do zadań specjalnych, którzy mistrzowsko poprowadzili całą imprezę angażując i bawiąc publiczność: Wiktor Kot z klasy 2Tp, Jakub Wajda z klasy 3Tas oraz Grzegorz Siudak z klasy 3Td.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie i… do zobaczenia za rok!
Organizatorzy konkursu: Agata Kawa i Danuta Kiełb
 
Skip to content