Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2019

<kolejny krąg za nami...>

W dniach 24-26 października uczniowie klasy 2CM(informatycy) reprezentując swoją szkołę wzięli udział w Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie. Tegoroczna IV runda odbywała się w Siemianowicach Śląskich. Edycja ta została przygotowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz SUPER GAME e-sport. Cała e-sportowa społeczność spotkała się w Kompleksie Sportowym “Michał”.

Kacper “Czarny” Bobela           
Jakub “Alsatian” Okoń            
Filip “Haju” Popiel                  
Konrad “Bogdan” Kawka       
Wiktor “Witek” Jędruś          
Piotr “Enserox” Katarzyński
Daniel Godzicki                      
Przemysław Kowalczyk         

Reprezentacje szkół oraz miast toczyły zacięte batalie o tytuł mistrza w sezonie 2019/2020. Zespoły mierzyły się w Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie, HIRO Quersus Pucharze Miast w E-sporcie, SUPER GIRLS e-sport oraz MMJ League of Legends. Oprócz tego, SUPER GAME e-sport i MMJ przygotowali dla odwiedzających turnieje indywidualne oraz strefę FREE2PLAY.

Dodatkowo, na wydarzeniu była możliwość rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport (PS4), który sygnowany jest marką TAG Heuer! Dla każdego uczestnika, udział w wydarzeniu to także niesamowita i niepowtarzalna okazja, by własnoręcznie przetestować ultranowoczesne, superszybkie, gamingowe komputery marki HIRO oraz obejrzeć niezwykle płynną grę w 144 lub 240 Hz i rewelacyjne właściwości monitorów, które dostarcza firma LG.