Startują bezpłatne zajęcia języka polskiego dla uczniów z Ukrainy

Fundacja Zawsze Warto rozpoczyna darmowe spotkania językowe dla ukraińskich uczniów. Rozpoczną się one już w najbliższy poniedziałek, a szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele fundacji.

Szanowni Państwo!
W związku z licznymi zapytaniami szkół i uczniów dotyczącymi możliwości organizacji wakacyjnych kursów języka polskiego dla uczniów z Ukrainy, którzy już lub od początku września rozpoczną naukę w szkołach informujemy, że takie zajęcia (BEZPŁATNE) rozpoczniemy w naszej Fundacji od 18 lipca 2022.
Zajęcia odbywać się będą dwa razy tygodniowo po 5 godzin lekcyjnych i poprowadzą je nauczyciele z odpowiednim przygotowaniem zawodowym i doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Lekcje odbywały się będą w siedzibie Fundacji przy ul. Radziwiłłowskiej 23/8, gdzie są odpowiednie warunki lokalowe i techniczne do poprowadzenia takich zajęć
Dokładny harmonogram zajęć zamieścimy na naszej stronie internetowej po 11 lipca.

Доброго дня!

В зв’язку з великою кількість запитань від шкіл на учнів щодо можливості організації курсів польскої мови для учнів з України, які в Вересні вже розпочнуть навчання в школі, інформуємо, що такі заняття (безкоштовні) розпочнуться в нашому фонді з 18 липня 2022.
Уроки будуть відбуватися два рази на тиждень по п’ять годин. Проводять заняття вчителі з відповідною освітою та досвідом праці з дітьми .
Уроки будуть відбуватися в офісі фонду. Адреса: ul. Radziwiłoskiej 23/8, де є всі відповідні умови для занятть.
В періоді березень-червень такого роду курси проводились для дорослих. Участь взяли 120 осіб (курси будуть продовжені)
Детальна програма курсу буде розміщена на нашому сайті після 11 липня.