Drużyna E-SPORT

 

Skład Zespołu ZSM3 w Krakowie:

Kacper “Czarny” Bobela           
Jakub “Alsatian” Okoń            
Filip “Haju” Popiel                  
Konrad “Bogdan” Kawka       
Wiktor “Witek” Jędruś          
Piotr “Enserox” Katarzyński
Daniel Godzicki                      
Przemysław Kowalczyk      
Michał Nawara        
Norbert Sikora                 

 

 Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2020 – Tryb ON-LINE

W trakcie rozgrywek.

 

 Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2019 – Siemianowice Śląskie

W dniach 24-26 października uczniowie klasy 2CM(informatycy) reprezentując swoją szkołę wzięli udział w Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie. Tegoroczna IV runda odbywała się w Siemianowicach Śląskich. Edycja ta została przygotowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz SUPER GAME e-sport. Cała e-sportowa społeczność spotkała się w Kompleksie Sportowym “Michał”.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 – Gniezno

W dniach 25-28 stycznia uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie już tradycyjnie wzięli udział w jednej z największych imprez E-Sportowych w Polsce. Tuż po rozpoczęciu nowego roku SUPER GAME e-sport gościło w pierwszej stolicy Polski — Gnieźnie. Do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie zawitały aż 24 drużyny oraz ponad 300 zawodników indywidualnych.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 – Kraków

W dniu 20-12-2018r. uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3  w Krakowie wzięli udział w LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie sezon 2018/2019 . Z okazji świąt Bożego Narodzenia SUPER GAME e-sport przygotowało dla swoich krakowskich fanów specjalną edycję swoich turniejów. Specjalną, bo odbywającą się tym razem na terenie TAURON Areny.