Drużyna E-SPORT

 

Skład Zespołu ZSM3 w Krakowie:

Kacper “Czarny” Bobela           
Jakub “Alsatian” Okoń            
Filip “Haju” Popiel                  
Konrad “Bogdan” Kawka       
Wiktor “Witek” Jędruś          
Piotr “Enserox” Katarzyński
Daniel Godzicki                      
Przemysław Kowalczyk      
Michał Nawara        
Norbert Sikora           
Dawid Chłopek            
Jakub Błoński 

                   

 

 Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2020 – Tryb ON-LINE

W trakcie rozgrywek.

 

 Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2019 – Siemianowice Śląskie

W dniach 24-26 października uczniowie klasy 2CM(informatycy) reprezentując swoją szkołę wzięli udział w Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie. Tegoroczna IV runda odbywała się w Siemianowicach Śląskich. Edycja ta została przygotowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz SUPER GAME e-sport. Cała e-sportowa społeczność spotkała się w Kompleksie Sportowym “Michał”.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 – Gniezno

W dniach 25-28 stycznia uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie już tradycyjnie wzięli udział w jednej z największych imprez E-Sportowych w Polsce. Tuż po rozpoczęciu nowego roku SUPER GAME e-sport gościło w pierwszej stolicy Polski — Gnieźnie. Do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie zawitały aż 24 drużyny oraz ponad 300 zawodników indywidualnych.

Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie 2018 – Kraków

W dniu 20-12-2018r. uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3  w Krakowie wzięli udział w LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-Sporcie sezon 2018/2019 . Z okazji świąt Bożego Narodzenia SUPER GAME e-sport przygotowało dla swoich krakowskich fanów specjalną edycję swoich turniejów. Specjalną, bo odbywającą się tym razem na terenie TAURON Areny.