Dzień Święta Sportu Szkolnego 2023

Dnia 28 marca 2023 r. odbyły się finałowe rywalizacje sportowe w ramach Święta Sportu Szkolnego 2023. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: indywidualnym turnieju o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym, badmintonie, szachach, układaniu kostki Rubika, a także turniejach halowej piłki nożnej i piłki siatkowej.

We wszystkich  rywalizacjach udział wzięło aż 400 uczniów, co stanowi 50% społeczności szkolnej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

A oto wyniki:
Turniej o Mistrzostwo Szkoły w halowej piłce nożnej:
I miejsce 2Tb, II miejsce 3Tb, III miejsce 4Te, IV miejsce 3Tc.
Najlepszym strzelcem turnieju został uczeń kl.3Td Tobiasz Wilczyński z dorobkiem 15 goli, na miejscu drugim uplasował się uczeń kl.2Tb Damian Stępniowski z dorobkiem 13 goli.

Turniej o Mistrzostwo Szkoły w piłce siatkowej:
I miejsce 4Te, II miejsce 4Tb, III miejsce 2Tb, IV miejsce 1Ta.
Indywidualne turnieje w tenisie stołowym i badmintonie odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: klas I i II, oraz klas III i IV.

Badminton:
I miejsca odpowiednio Makhanko Rodion kl.1Tm, Mateusz Duda kl.3Tc
II miejsca Taras Fedyna kl.1Tc, Gabriel Książkiewicz kl.4Tb
III miejsca Franciszek Klima kl.1Tc, Kamil Krawczyk kl.3Tc

Tenis stołowy:
I miejsca Nataniel Borek kl.1Tc, Mateusz Modelski kl.4Te
II miejsca Miłosz Śmiały kl.1Tc, Piotr During kl.4b
III miejsca Mykyta Poliashov kl.1Tc, Artur Derela kl.3Tc

Kostka Rubika:
I miejsce Mykyta Poliashov kl.1Tc,II miejsce Dominik Karwacki kl.1Tp, III miejsce Maciej Jamróz kl.1Bb

Szachy:

I miejsce Maciej Świder kl.4Tc, II miejsce Daniil Stahskievich kl.1Tp, III miejsce Kacper Głos kl.1Tm

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągnięć sportowych w duchu fair- play. Zapraszamy do rywalizacji za rok!
Pamiętajcie, że najważniejszy jest udział!!!