Matura – czerwiec 2021r.

Szanowni Państwo zdający egzamin maturalny w terminie dodatkowym w roku szkolnym 2020/21.

Informuję, że w dniach od 1 czerwca do 16 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie będzie odbywał się egzamin maturalny w terminie dodatkowym dla zdających z województwa małopolskiego.

W związku ze zbliżającym się egzaminem maturalnym przypominamy, że ze względów epidemiologicznych tegoroczne egzaminy będą przeprowadzone w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Proszę o zapoznanie się z wewnętrznymi procedurami  obowiązującymi w naszej szkole w czasie przeprowadzania tego egzaminu.  W instrukcji są rozpisane m.in. terminy egzaminów oraz zasady wejścia do sal na egzamin. Na egzamin prosimy przynieść oświadczenie będące załącznikiem do procedury.
Szkoła zapewnia słowniki na egzamin z języka polskiego oraz tablice na egzaminy z matematyki, fizyki, biologii i chemii. Pozostałe przybory pomocnicze zdający przynosi na egzamin we własnym zakresie.
Proszę o zapoznanie i  stosowanie się do tych zapisów.

Krzysztof Sekunda
dyrektor ZSM nr 3