Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dziś oficjalnie rozpoczęły się wakacje.

W normalnych warunkach podczas zakończenia roku szkolnego na uroczystości w auli szkolnej uczniowie odbieraliby dyplomy i świadectwa. Niestety ten rok szkolny był nietypowy i nietypowe było również zakończenie roku szkolnego – nie w auli, a w klasach, w dodatku w małych grupach, a przemówienie Dyrektora Krzysztofa Sekundy przekazane zostało Absolwentom, Uczniom i Rodzicom wirtualnie.

Za nami kolejny rok wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów jak i różnorodnych wyzwań a nawet porażek. Ciężki był przede wszystkim ostatni okres nauki, gdy nie mogliśmy się bezpośrednio spotkać w budynku szkoły i pracowaliśmy na odległość, za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Dziękuję wszystkim, którzy angażowali się w pracę w tym specyficznym czasie.

Gratuluję wszystkim spośród was, którzy ten rok szkolny dobrze spożytkowali i w dniu dzisiejszym odbierają świadectwa promocyjne podsumowujące waszą całoroczną pracę, a w przypadku klasy 3g Branżowej Szkoły I Stopnia, świadectwa ukończenia szkoły podsumowujące trzy lata nauki.

Chciałbym również z tego miejsca podziękować waszym rodzicom, tym którzy angażowali się w życie szkoły oraz aktywnie współpracowali z nami w waszym wychowaniu, dziękuję im za współpracę oraz wszelką pomoc i wsparcie, przede wszystkim za poniesiony trud w okresie zdalnego nauczania.

Życzę udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim takich prawdziwych, które pozwolą dobrze wypocząć i zgromadzić siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o rozsądku i własnym bezpieczeństwie. Mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu już na terenie szkoły w bardziej sprzyjających okolicznościach – podsumował mijający rok szkolny

Dyrektor Krzysztof Sekunda