Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 roku na Auli szkolnej Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 3 w Krakowie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Ten rok jest dla młodzieży szczególny bowiem naukę w naszej szkole rozpoczyna, aż 9 klas pierwszych tzw. „podwójnego rocznika”.

Dyrektor mgr inż. Krzysztof Sekunda skierował kilka słów do młodzieży, życząc im aby te kolejne lata zostały przez nich wykorzystane na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, które na pewno będą dla nich jednocześnie przepustką do wymarzonego zawodu.

Była to również okazja do poinformowania Naszej Szkolnej Społeczności, iż stanowisko Vice Dyrektora ZSM3 objął Pan mgr inż. Aleksander Stopa, natomiast Kierownikiem Kształcenia Praktycznego w szkole został Pan mgr inż. Paweł Kozub.

Po oficjalnych uroczystościach uczniowie udali się za zajęcia ze swoimi wychowawcami. Całej naszej młodzieży życzymy aby ten nowy rok szkolny w naszej szkole był przez nich wykorzystany na „100%”.

 

 

Skip to content